products

کشش انتقال / بسته بندی مواد غذایی پلاستیکی بسته بندی فیلم، پالت پاک کردن بسته بندی مواد غذایی بسته بندی برای آشپزخانه

اطلاعات پایه
محل منبع: چانگ ژو، جیانگ سو، چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: YAHEA
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: معمولی
زمان تحویل: مذاکره
شرایط پرداخت: مذاکره
قابلیت ارائه: مذاکره
اطلاعات تکمیلی
ماده: حیوان خانگی اندازه: سفارشی کردن
رنگ: شفاف ویژگی: ضد خش
برجسته:

cling wrap film

,

food grade stretch film


توضیحات محصول

  • حذف 100٪ پاک: در مورد بسته بندی پالت های کوچک که بر روی مبلمان شما قرار می گیرند آسیب نرسانید و یا باقی مانده روی اقلام خود را فراموش کنید. این بسته بندی پالت فیلم پلاستیکی دارای قطعه فوق العاده بدون چسباندن چسبانده شدن به خود، به شما اطمینان از تمیز کردن 100٪ است.
  • عالی برای جمع آوری، قراردادن و حفظ تمام انواع اقلام: آیا شما مایل به بسته بندی مبلمان، جعبه، اشیاء با اشکال عجیب و یا بار که ناهموار و دشوار است، بسته بندی بسته بندی کشش قرص روشن باید برای شما داشته باشد!
  • صرفه جویی در مقدار حداکثر 30٪ در حالی که ارائه حداکثر کیفیت: فیلم بسته بندی Totalpack شده است به طور خاص طراحی شده تا کشش تا به 300٪. به این ترتیب، شما تا 30٪ از مقدار شما را به طور معمول در حالی که ارائه کیفیت عالی را ذخیره می کند.
  • ضخیم، مقاوم در برابر سایش چسبنده فیلم WRAP: این بسته بندی فیلم کشش با کیفیت بالا ساخته شده از مواد بی نظیر با دوام، سازگار با محیط زیست و طبیعی است. علاوه بر این، آن را در ایالات متحده ساخته شده است، آن دارای ضخامت کشش 55 درجه است و آن را به سختی به خود بسته، وعده داده شده برای خدمت تمام بسته بندی خود را، در حال حرکت و نیازهای حمل و نقل!

اطلاعات تماس
katarina

شماره تلفن : +8615261166707